Co trzeba zobaczyć we Francji?

Francja to wyjątkowy kraj, w którym styka się nowoczesność metropolii z wiejskim urokiem Prowansji. Wystarczy jedna, nawet krótka podróż do tego kraju, by się w nim zakochać. Francja spodoba się każdemu. Wystarczy przejść się uliczkami Paryża, czy rozkoszować się wyśmienitą kuchnią francuską, by nie chcieć opuszczać tego kraju.

Francuzi to dość specyficzny naród, który jest bardzo dumny ze swojego pochodzenia. Francuzi nie omieszkają zapytać się o sytuację polityczną kraju czy o życie codzienne. Do drażliwych tematów zaliczają się zarobki. Francuzi są przekonani, że żyją w najpiękniejszym kraju na świecie.

Wyjeżdżając do Francji obowiązkowo trzeba znać podstawowe zwroty francuskie. Zdarza się bowiem, że jeśli zapytamy o coś Francuza po angielsku, ten może świadomie nas zignorować. Będąc we Francji koniecznie trzeba udać się do Luwr, zobaczyć francuską panoramę z wieży Eiffla czy udać się na nadbrzeża Sekwany. Możemy również pobłądzić po uliczkach Paryża.

W każdym miejscu znajdziemy bowiem coś ciekawego.

Hirek
News Reporter
Uczulony na gluten. Dlatego dzień zaczyna od słów "Gluten Morgen". Nie trawi laktozy. Musi się stosować do zaleceń dietetyka. Bacznie uważa na produkty pochodzenia zwierzęcego. W wolnym czasie spaceruje z psem. Gdy są upały pije mrożoną wodę.