Moda na imię

Nadanie dziecku imienia to jeden z najtrudniejszych wyborów, przed którym stają młodzi rodzice. Są świadomi, że wybrane przez nich określenie będzie towarzyszyło maluchowi niezmiennie przez całe życie.

Ostatnimi czasy modne staje się wykorzystywanie imienia również jako elementu wystroju dziecięcego pokoju. Najprostszym sposobem na odznaczenie indywidualnego piętna na pokoju malucha jest po prostu wypisanie go na ścianie.

Można w tym celu użyć ozdobnej, pasującej do koloru ścian farby i wykonać napis ciekawym, ozdobnym stylem pisma. Popularność zyskują jednak również napisy wykonane z bardziej złożonych materiałów, na przykład drewna czy filcu.

Tak przygotowana ozdoba dziecięcego pokoju może sprawić, że kilkulatek łatwiej oswoi się z wizerunkiem swojego imienia i szybciej nauczy się je literować czy odczytywać. Imiona na ścianę świetnie nadają się również na drobny prezent, jaki często wręczamy świeżo upieczonym rodzicom podczas odwiedzin.

Może stanowić uroczy element wystroju, który będzie towarzyszył maluchowi przez długie lata. Właśnie ze względu na to warto jest rozważyć tego typu podarunek, nawet jeśli nie jesteśmy do niego przekonani, bo znacznie bardziej cenimy sobie praktyczne prezenty.

Hirek
News Reporter
Uczulony na gluten. Dlatego dzień zaczyna od słów "Gluten Morgen". Nie trawi laktozy. Musi się stosować do zaleceń dietetyka. Bacznie uważa na produkty pochodzenia zwierzęcego. W wolnym czasie spaceruje z psem. Gdy są upały pije mrożoną wodę.