Sypialnia dla trojga

W życiu znacznej części par przychodzi wreszcie taki moment, kiedy sypialnia przestaje pełnić tylko i wyłącznie funkcję ich przytulnego gniazdka. Dzieje się tak zwykle wtedy, gdy na świecie pojawia się dziecko.

Maluch potrzebuje stałego kontaktu z rodzicami, więc często pod jego wpływem przewracamy do góry nogami nie tylko całe swoje życie, ale również sypialnię. W pokoju rodziców bez wątpienia powinno znaleźć się miejsce na dziecinne łóżeczko.

W ten sposób nocne wstawanie stanie się mniej uciążliwe, bo nie będziecie musieli w nieskończoność kursować pomiędzy własnym łóżkiem, a dziecinnym pokojem. Co więcej, zapewni większy spokój zarówno dziecku, jak i jego opiekunom.

Może mieć to ogromne znaczenie szczególnie dla par, które zostają rodzicami po raz pierwszy. Po pojawieniu się dziecka, jeszcze większe znaczenie zyska możliwość odizolowania sypialni od zewnętrznego świata.

Mowa tutaj nie tylko o zachowaniu ciszy, ale także o sposobności zachowania odpowiedniego zaciemnienia. Jak wiadomo, maluchy potrafią spać przez wiele godzin w ciągu dnia, więc przyda im się ochrona przed rażącym, słonecznym światłem.

Hirek
News Reporter
Uczulony na gluten. Dlatego dzień zaczyna od słów "Gluten Morgen". Nie trawi laktozy. Musi się stosować do zaleceń dietetyka. Bacznie uważa na produkty pochodzenia zwierzęcego. W wolnym czasie spaceruje z psem. Gdy są upały pije mrożoną wodę.