Wycieczkowa baza noclegowa

W trakcie każdego z wyjazdów poza szkolnych jedną z ważniejszych rzeczy jest zapewnienie dobrego i racjonalnego wyżywienia a także bazy noclegowej.

Poza nauczycielami, średnia wieku uczestników jest taka, iż nie mają oni zbyt wygórowanych oczekiwań w tej kwestii.

Nie do końca ważne jest dla nich gdzie będą spędzać noc i odpoczywać, najważniejsze jest czy będą tam mieli możliwość wspólnego spędzania czasu, prowadzenia ciekawego życia wieczornego i nocnego.

Pamiętajmy przecież, że większość z dzieci czy młodzieży nie jedzie na wycieczkę po to, aby zwiedzać tylko po to żeby jak najdłużej przebywać ze sobą nawzajem i tym samym spędzać miło czas.

Oczywiście, jeśli bazą noclegową będzie luksusowy hotel dający możliwość czy to gry w różne gry stołowe czy tez taki umożliwiający korzystanie z uroków basenu, to tym lepiej.

Jednak, gdy bazą noclegową będzie górskie schronisko a młodzież spędzi wieczór w wieloosobowej Sali, może się okazać, że wspominając takowy wyjazd będzie posiadała o wiele więcej wrażeń i wspomnień miłych chwil.

A o to przecież chodzi w wycieczkach szkolnych.

Hirek
News Reporter
Uczulony na gluten. Dlatego dzień zaczyna od słów "Gluten Morgen". Nie trawi laktozy. Musi się stosować do zaleceń dietetyka. Bacznie uważa na produkty pochodzenia zwierzęcego. W wolnym czasie spaceruje z psem. Gdy są upały pije mrożoną wodę.