Trudna sytuacja

Wielu ludzi na świecie z różnych powodów ląduje na przysłowiowym ”bruku”. Nie raz dzieje się to z dnia na dzień, czasem jest to proces dłuższy.

W każdym razie człowiek, który traci wszystko często zostaje z jedną mniejszą lub większą walizką. Od tego co w nią zdążył zapakować często zależy jego los przez pierwsze dni po stracie dobytku.

Jest bardzo ciężka sytuacja, kiedy zostajemy pozbawieni domu, swoich gromadzonych przez lata rzeczy, pamiątek i wielu innych cennych dla nas przedmiotów. Często w takich momentach człowiek zostaje także wyzuty ze swojej godności.

Jedyne co mu zostało z materialnych rzeczy to zawartość jego walizki. W zależności od tego co tam ma może to być duża pomoc, a może być tak naprawdę żadna.

Wartość tych rzeczy dla ich właściciela jest wtedy określona przez niego samego. Jest to jedyne czego już nikt nie może mu więcej zabrać.

Jeśli miał czas na to by zapakować coś wartościowego to może to będzie jego nowy start w poprawę swojego losu. Jeśli jednak czasu nie było i w walizce znalazły się przypadkowe i mało cenne przedmioty niewiele to takiemu człowiekowi już może pomóc.

Hirek
News Reporter
Uczulony na gluten. Dlatego dzień zaczyna od słów "Gluten Morgen". Nie trawi laktozy. Musi się stosować do zaleceń dietetyka. Bacznie uważa na produkty pochodzenia zwierzęcego. W wolnym czasie spaceruje z psem. Gdy są upały pije mrożoną wodę.