Urządzanie wnętrza na sylwestra

Świętowanie zakończenia starego roku oraz nadejścia nowego wpisało się już w naszą tradycje. Sylwester to wyjątkowy wieczór, który chcemy spędzać w gronie najbliższych przyjaciół, znajomych i rodziny. Nie każdy preferuje wycieczkę do centrum samego Paryża i picie na wieży Eiffla szampana. Wielu ludzi nie chce też udawać się na wystawne bankiety lub bale. Stawiamy na domówki. Warto odpowiednio się przygotować do takiego party i oprócz dobrego jedzenia oraz alkoholu zapewnić gościom ciekawy wystrój wnętrza.

Sylwestrowy design w Twoim mieszkaniu

Co należy zorganizować przygotowując sylwestrowa domówkę? Nieodłącznym elementem okażą się kolorowe balony. Można wypełnić je helem, co zagwarantuje ich unoszenie pod sam sufit w ciągu długiej nocy.

Warto umieścić je nad drzwiami i przy oknach pomieszczeń. Sprawdzona dekoracje stanowią też wszelkiego rodzaju serpentyny, które porozrzucane w finezyjny sposób na stole czy podłodze ożywią salon, przedpokój czy kuchnie. Interesującym rozwiązaniem będzie umieszczenie na ścianach plakatów lubianych przez zaproszonych gości gwiazd. Znacznie więcej kreatywności trzeba włożyć w przygotowanie tematycznej imprezy sylwestrowej. W zależności od wybranego klimatu wystrój pomieszczenia powinien być dopasowany. Przykładowo, kiedy umawiamy się z gośćmi na imprezę w stylu meksykańskim wszelkie dodatki w pomieszczeniach powinny nawiązywać do kultury Meksyku. Natomiast wybierając klimat bajek Disney’a czeka nas inwestycja w zakup plakatów, balonów, a nawet serwetek posiadających wizerunki znanych bajkowych postaci. Innym rozwiązaniem są zabawy oparte na stylu piżamowych przyjęć, kiedy można zaaranżować stół na podłodze obstawiając miejsce z potrawami i alkoholem poduszkami.

Sylwester jest dokonała okazją, by wykazać się nutką kreatywności i przygotować niezwykłe przyjęcie jakie zapadnie na długie lata w pamięć jego uczestników.

Hirek
News Reporter
Uczulony na gluten. Dlatego dzień zaczyna od słów "Gluten Morgen". Nie trawi laktozy. Musi się stosować do zaleceń dietetyka. Bacznie uważa na produkty pochodzenia zwierzęcego. W wolnym czasie spaceruje z psem. Gdy są upały pije mrożoną wodę.