Porzucony bagaż

W miejscach, gdzie przewija się dużo ludzi z bagażami, czyli lotniska, stacje kolejowe, autobusowe czy porty często zdarzają się sytuacje kiedy ludzie zostawiają, gubią czy zapominają o swoich walizkach. Nie zawsze jest to działanie nieświadome czy niecelowe. Niejednokrotnie porzucony bagaż czeka tygodniami w skrytkach bagażowych albo w biurze rzeczy znalezionych.

Niekiedy znalezione torby się otwiera w celu znalezienia jakiegoś kontaktu do właściciela. Mimo tego często ludzie nie szukają ani nie odbierają odnalezionych rzeczy. Często nawet takie idealnie zapakowane i zabezpieczone walizki z dokładnym opisem do kogo się zgłosić pozostają długi czas nieodebrane a czasem nigdy nikt się po nie nie stawia.

Przyczyny są tego różne. Czasem brak konkretnej wartości bagażu, czasem brak czasu, a innym razem po prostu brak możliwości odbioru ze względu na dużą odległość. Koniec końców jest taki, że bagażownie i magazyny pękają w szwach od tego typu pozostawionych na pastwę losu toreb, paczek i walizek.

Hirek
News Reporter
Uczulony na gluten. Dlatego dzień zaczyna od słów "Gluten Morgen". Nie trawi laktozy. Musi się stosować do zaleceń dietetyka. Bacznie uważa na produkty pochodzenia zwierzęcego. W wolnym czasie spaceruje z psem. Gdy są upały pije mrożoną wodę.