Muzyczna Polska w wakacje

W Polsce muzyczna scena festiwalowa wygląda całkiem nieźle. Na dwa, dosyć młode festiwale – Orange Warsaw Festival i Off Festival – czeka z roku na rok coraz więcej ludzi. Orange Warsaw Festival po raz pierwszy został zorganizowany w 2008 roku.

Głównym sponsorem (na co wskazuje nawet nazwa) jest Orange. Co możesz usłyszeć na tej imprezie? Oczywiście dużo dobrej muzyki! To, co możemy usłyszeć na festiwalu nie da się jednoznacznie sklasyfikować. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Mieszanka muzyki popularnej, elektronicznej, alternatywnej i rocka jest wybuchowa, ale na światowym poziomie. W przeszłości na scenie tego festiwalu można było zobaczyć takie gwiazdy jak: Beyonce, Linkin Park, The Offspring, Moby, Jamiroquai, Ms. Skunk Anansie, Basement Jaxx, Fatboy Slim, The Prodigy i Lauryn Hill.

Off Festival po raz pierwszy wystartował w 2006 roku, a dyrektorem festiwalu jest były już wokalista Myslovitz – Artur Rojek. Na scenie w Katowicach posłuchasz wszystkiego. Rojek wiele razy podkreśla, że fani: metalu, rocka, dubstepu, world music i indie na pewno będą usatysfakcjonowani udziałem w koncertach.

Hirek
News Reporter
Uczulony na gluten. Dlatego dzień zaczyna od słów "Gluten Morgen". Nie trawi laktozy. Musi się stosować do zaleceń dietetyka. Bacznie uważa na produkty pochodzenia zwierzęcego. W wolnym czasie spaceruje z psem. Gdy są upały pije mrożoną wodę.